Różnorodność zajęć w Akademii jest tak duża, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zajęcia przeznaczone są dla dla dzieci, młodzieży, ale również dla dorosłych. Jeżeli ktoś pragnie popracować nad swoją wydolnością pamięciową, nauczyć się technik szybkiego uczenia, czytania z pewnością znajdzie to w ofercie. Akademia nauki opinie ma bardzo pozytywne, klienci doceniając wartość zajęć chętnie dzielą się z innymi swoimi spostrzeżeniami. Zwolennicy klocków Lego, robotyki czy programowania mogą liczyć na ciekawe kursy w Akademii. Natomiast w wakacje i ferie dzieci mogą skorzystać z oferty tematycznych obozów lub półkolonii. 

Jakie kursy przeznaczone są dla najmłodszych dzieci?

Najmłodsze grupy wiekowe czyli dzieci w wieku przedszkolnym w Akademii nauki w Olsztynie mogą skorzystać z bardzo wielu zajęć. Jest to przede wszystkim nauka przez zabawę. Poznawanie świata literek i cyferek, które odbywa się wśród kilkuosobowych grup rówieśników jest atrakcyjną formą rozwoju najmłodszych. Już 4-o latki chętnie biorą udział w takich zajęciach, a ich naturalna ciekawość świata pozwala wynieść z nauki wiele korzyści. Rozwój intelektualny małych dzieci zawsze odbywa się poprzez zabawę, przy zastosowaniu specjalnych metod. W Akademia nauki opinie rodziców potwierdzają, że są bardzo zadowoleni jak ich pociechy z łatwością zaczynają czytać i liczyć, mimochodem poprzez zabawę uczestnicząc w kursach.

Czy dorośli znajdą w Akademii coś dla siebie?

Współczesny pęd do rozwoju i sukcesu wymusza również na dorosłych ludziach ciągłe dokształcanie się, naukę języków czy dokształcanie na studiach podyplomowych, oraz różnego rodzaju kursach. Niestety w szkole nie uczy się jak się efektywnie uczyć. Nie ma narzędzi pokazujących uczniom w jaki sposób gromadzić informacje, żeby zapisały się w pamięci długotrwałej i poszerzały wiedzę. Dorośli również nigdy nie uczyli się skutecznych metod przyswajania wiedzy. Aby rozwinąć się intelektualnie i zdobyć umiejętności szybszej nauki, czytania oraz poprawy pamięci dorośli mogą skorzystać z oferty przeznaczonej specjalnie dla nich. Akademia nauki opinie o swoich usługach zamieszcza na stronie www.efektywna-nauka.pl/k/onas/opinie-o-akademii

Jakie zajęcia oferuje Akademia online?

W dzisiejszych czasach rynek wymusza, aby zajęcia w przypadku konieczności odbywały się online. Oferty kursów muszą być więc tak dostosowywane, aby odbywały się nie tylko stacjonarnie, ale również w sieci. Dla małych dzieci kontakt z rówieśnikami i rozwój przez zabawę jest nieoceniony. Natomiast młodzież i dorośli bardzo sobie cenią możliwość uczestniczenia w kursach online. Akademia nauki opinie takich kursantów zamieszcza na swojej stronie internetowej. Potwierdzają one zasadność i efektywność takiej formy nauki. Poziom kursu nie odbiega od tego w warunkach stacjonarnych, a można brać w nim udział siedząc we własnym pokoju na kanapie. Jedną z propozycji jest kurs programowania online. Uczestnicy łączą się z prowadzącym za pomocą nowoczesnych narzędzi, a lekcje cieszą się dużą popularnością.